Nasz chór ECHO spędził wyjątkowe trzy dni w malowniczych Bieszczadach, uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez Monikę Brewczak 
Pani Monika to ceniona polska wokalistka, multiinstrumentalistka, dyrygentka, chórmistrzyni, kompozytorka oraz doktor sztuk muzycznych, od lat związana z działalnością chóralną i edukacją muzyczną. Jest autorką wielu utworów wykonywanych przez chóry w całej Polsce oraz laureatką licznych wyróżnień za działalność artystyczną i pedagogiczną. Założycielka zespołu Soul z Sanoka.
Nasz wyjazd to czas intensywnej pracy muzycznej, integracji oraz wspólnego odkrywania piękna regionu 
Piątek rozpoczął się aktywnie – wspólnym wejściem na Połoninę Wetlińską,skąd rozpościerają się jedne z najpiękniejszych widoków w Bieszczadach. Po górskiej wędrówce chórzyści udali się na przejazd Kolej Gondolowa nad Soliną , podziwiając niezwykłe krajobrazy jeziora i okolicznych wzgórz.
 Sobota upłynęła pod znakiem warsztatów pełnych cennych wskazówek dla chórzystów . Był to nie tylko czas muzycznej pracy, ale również wyjątkowa lekcja historii . Szczególne znaczenie miały wykonywane utwory – większość z nich jest autorstwa siostry naszej dyrygentki- Pani Moniki ❤️, co nadało warsztatom bardzo osobisty i rodzinny wymiar 
 Wieczorem przyszedł czas na wspólne ognisko. Nie zabrakło długich rozmów , śmiechu , tańców i niezapomnianych chwil spędzonych razem.
 Niedziela zakończyła ten piękny wyjazd wspólną próbą ???? oraz mszą świętą z udziałem chóru w Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku .
 Te trzy dni były nie tylko czasem muzycznej pracy, ale przede wszystkim integracji chóru, długich rozmów, nowych znajomości i wspólnie przeżytych chwil . Wracamy z pięknymi wspomnieniami, nową energią i jeszcze silniejszą więzią jako chór ECHO